Mekan Temizliği

Reiki’yi, enerji bakımından bulunduğunuz alanları temizlemekte kullanabilirsiniz. 

Uygulama yapmadan önce çalışacağınız yeri/alanı/odayı; yolculukta ya da bir otel odasında, sizden önce kalanların enerjisini temizlemek için; kalabalık davetlerden sonra salonunuzu/evinizi temizlemek için kullanabilirsiniz.
 
Ancak İkinci aşama eğitimi aldıysanız, bu uygulamayı birinci sembol ile güçlendirebilir ve bulunduğunuz mekanlarda/ortamlarda uyumlu enerjiyi sağlarsınız.

 

Objeler

Reiki’yi, her gün kullanılan eşyalara uygulayabilirsiniz; atmaya kıyamadığınız, çalışmayan aletlerinizin tamiri için Reiki uygulamayı deneyebilirsiniz.

Açılmayan kapı kilitleri, arızalı makineler, akü sorunlu arabalar, sıkışmış kavanoz kapakları üzerinde Reiki uygulaması yapmayı denerseniz çok hoş sonuçlarla karşılaşacaksınız.

 

Yiyecek ve İçecekler

Yiyeceklerinizin besin değerini ve bereketini arttırmak için Reiki enerjisini kullanabilirsiniz. Yemek yaparken Reiki kanalınız açık olduğunda yemeklerinizde ayrı bir lezzet olduğunu görebilirsiniz. Ev dışında yemek yerken, yemeğinize birkaç dakika Reiki uyguladığınızda yaşanabilecek; yağ değişikliği ya da katkı maddeleri gibi sorunlarla fazla sıkıntınız kalmayacaktır. Reiki, yiyeceklerinizi/içeceklerinizi toksinlerden arıtarak size yardımcı olur.

 

Koruma Alanı Yaratmak

İkinci aşama eğitimi alanlar günlük hayatın içinde birinci sembolü kullanarak, negatif enerjilerin etkilerine karşı korunabileceğiniz bir alan yaratabilirler. Kendinizi baskı altında hissettiğinizde, kalabalık ortamlarda, toplantılarda, toplu olaylarda, ulaşım araçları içinde, birinci sembolü kullanarak yaratacağınız koruma alanı, sizi çok rahatlatacaktır. Başkasına yapacağınız uygulamadan önce, kendi üstünüze çizerek kullanacağınız birinci sembol, sizi koruma alanına alarak konuya odaklanmanızı ve farkındalığınızı arttıracaktır.

 

Hastalıklarda

Reiki, aydınlanma yolu ve şifa yöntemidir.

Reiki tamamlayıcı bir tedavi sunmaktadır. Öncelikle rahatsızlık hissettiğimiz konularda mutlaka bir tıp doktoruna gidip, gerekli kontrolleri yaptırarak teşhis koyulmasında fayda vardır. Sorunun tespiti tedavinin etkinleşmesinde sizlere destek verecektir, Reiki uygulamaları yaparak , tıbbi tedavi ile birlikteolumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Bizlerin hastalık tanımına her tür enerji tıkanıklığı girdiğine göre, Reiki tüm bedensel, duygusal,zihinsel ve ruhsal rahatsızlıklarda olumlu etkilidir.

Pek çok hastalık için Reiki uyguladığınızda basit yanıklar ve kesiklerden, soğuk algınlıklarından kansere, yüksek tansiyona, ağrılara ve hatta genetik hastalıklara kadar çok çeşitli bedensel rahatsızlıklarda olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Genelde akut hastalıklarda çok hızlı etkilidir, kronik hastalıklarda ise daha uzun zaman istemektedir.

Tedavi esnasında kullanılan ilaçlara Reiki verilerek yan etkileri azaltılabilmektedir.

 

Ameliyat Desteği

Ameliyatlar sırasında Reiki kulanılmamaktadır. Ancak ameliyatın iyi geçmesi için ameliyat öncesi,nekahat döneminin rahat olması ve yaranın kapanıp tedavinin olumlu sonuçlanması için ameliyat sonrası uygulanabilmektedir.

 

Akut Hastalıklar

Reiki tıbbı reddetmez aksine tıbbi tedaviye destek olma işlevindedir. Reiki tamamlayıcı bir tedavi sunmaktadır. Öncelikle rahatsızlık hissettiğimiz konularda mutlaka bir tıp doktoruna gidip, gerekli kontrolleri yaptırarak teşhis koyulmasında fayda vardır. Sorunun tespiti tedavinin etkinleşmesinde sizlere destek verecektir, Reiki uygulamaları yaparak , tıbbi tedavi ile birlikte olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Reiki ile tedaviye destek olunabilecek bir kaç rahatsızlık sayarsak:

Depresyon,Aşağılık kompleksi, Korkular, Bilinç kaybı, Endişe, Öfke, Kıskançlık, Sinir sistemi bozuklukları, Bulumia, Anoreksiya, Multiple eskoliosis, Kanser, Kalp hastalıkları, Cilt hastalıkları,Kesikler, kırık kemikler, Cinsel problemler, Epilepsi

 

İlişkilerde

Bir ilişkinin düzelmesi için o kişiye reiki gönderebilirsin.

Aşk ilişkilerinize
Eş ilişkilerinize
Aile ilişkilerinize
Akraba ilişkilerinize
İş ilişkilerinize (mesai arkadaşlarınız/patronunuz/müdürünüz)
Reiki göndererek ilişkinizin düzelmesi sağlanabilmektedir. 

 

Alım / Satım

Arsa
Ev
Bina
Araba

gibi satılmasını istediğiniz menkul ve gayri menkullerinizin satış işlemlerini hızlandırılarak değerinde
satılabilmesi için Reiki enerjisi gönderilebilmektedir.

 

Bağımlılıklar

Alkol, sigara, uyuşturucu bağımlılıklarından kurtulmak için Reiki enerjisi ile çalışılabilmektedir.

 

Ruhsal Şifalandırma

Reiki bir Ruhsal Şifa Tekniği olduğu için;

Anksiyete
Panik Atak
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Duygudurum bozuklukları
Depresyon
Bağımlılıklar

gibi konularda Reiki göndererek şifalanması sağlanabilmektedir.

 

Maddi Destek

Reiki Şifa Enerjisi ile
Bolluk ve Bereket
İş
Para
Şans
Servet sahibi olabilirsiniz.

 


Bu yazı 630 kez okunmuştur.

02 1aa 07 3aa 06 4aa 03 2aa 01
<